اخبار و رویدادها

مدیرعامل شرکت تام تاکید کرد: تام جوابگوی تمامی نیازهای صنعت کشور
مدیرعامل شرکت تام تاکید کرد: هم‌اکنون بیش از دو دهه از عمر صنعتی شرکت تام می‌گذرد و این شرکت در گذر از پستی و بلندی‌های متعدد این ایام توانسته جایگاه خود را در این عرصه مستحکم‌تر از قبل کند و به نقطه‌ای از دانش و تجربه دست یابد که به راحتی بتواند پاسخ‌گوی بسیاری از نیازهای روز صنایع باشد.
ابلاغ پروژه اعلام و اطفاي حريق انبار CKD ايران خودرو خراسان به تام
اجراي سيستم اعلام و اطفاي حريق انبار CKD ايران خودرو خراسان با هدف ايمن‌سازي انبار تجهيزات وارداتي CKD اين شركت در مقابل خطر حريق، به شركت تام ابلاغ شد.
برنامه اصلي تام در سال جهش توليد، ارتقاي بهره‌وري صنايع
شركت تام ايران‌خودرو در نظر دارد همزمان با سياست‌هاي در نظر گرفته شده در سال جهش توليد، توان مهندسي خود را در راستاي ارتقاي بهره‌وري صنايع كشور بكار گيرد.
امنيت كاري و سلامت پرسنل اولويت اصلي تام
شركت تام ايران‌خودرو با توجه به دستورالعمل‌هاي ابلاغ شده از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا و وزارت بهداشت، اقدام به ايجاد محيطي امن و سالم براي جلوگيري از شيوع ويروس كرونا كرده است.
امضاي تفاهم‌نامه مشاركت در حوزه حمل و نقل پيشرفته با شركت تام
با حضور سورنا ستاري معاون علمي و فناوري رييس جمهوري، منوچهر منطقي دبير ستاد توسعه فناوري‌هاي حوزه فضايي و حمل و نقل پيشرفته، مديرعامل و قائم‌مقام گروه صنعتي ايران‌خودرو، مديرعامل و اعضاي هيات مديره شركت تام ايران‌خودرو و جمعي از مديران صنعتي، تفاهم‌نامه مشاركت در تعاملات علمي و فناورانه در حوزه حمل و نقل پيشرفته در شركت تام ايران‌خودرو به امضا رسيد.
خط فريم داشبورد خانواده دنا در شركت ماشين ابزار افتتاح شد
روز 21 بهمن، از خط فريم داشبورد خانواده دنا در شركت صنايع ماشين ابزار ايران خودرو، با حضور نايب رييس هيات مديره شركت ايران خودرو، مديرعامل و اعضاي هيات مديره شركت تام، مديران شركت ماشين‌ابزار، امام جماعت هشتگرد و مقامات محلي شهرستان ساوجبلاغ، به نام شهيد سپهبد سردار حاج قاسم سليماني رونمايي شد.
پيام مديرعامل به مناسبت شهادت حاج قاسم  سليماني
مهندس مظفر اعواني، مديرعامل شركت تام، طي پيامي ياد و خاطره شهيد سپهبد حاج قاسم سليماني را گرامي داشت.