اخبار و رویدادها

تام واحد فنی و مهندسی برتر در سال 1399 شد
شركت تام ايران خودرو در نهمين اجلاس برگزار شده از سوي معاونت آموزش، پژوهش و فناوري وزارت صمت به عنوان واحد نمونه فني و مهندسي كشور انتخاب شد.
نگاهي به روند طراحي، ساخت و توسعه AGV در شركت تام
​نظر به اهميت جابجايي قطعات در خطوط توليد خودرو و داشتن يك سيستم انعطاف‌پذير و متناسب با نياز‌هاي حوزه توليد صنعتي، وجود يك سيستم هوشمند حمل با قابليت مسيريابي اجتناب‌ناپذير است.
پيام مديرعامل تام به مناسبت بيست و سومين سالروز تاسيس شركت: تام ماحصل آينده‌نگري از جنس مهندسي است.
شركت تام پس از حدود سه دهه فعاليت مهندسي و كسب مدارج دانشي اكنون به عنوان يك شركت دانش‌بنيان بزرگ مفتخر است كه بتواند​ به عنوان يك وزنه در صنعت به ارايه راه‌كارهاي جامع مهندسي بپردازد.
تام عمليات اجرايي کارخانه سنگ شكن اوليه فولاد سنگ مباركه اصفهان را آغاز كرد
پس از ابلاغ پروژه احداث کارخانه خط سنگ شكن اوليه فولاد سنگ مباركه اصفهان به شركت تام، عمليات اجرايي و خاكبرداري اين پروژه آغاز شده است.
سيستم اعلان و اطفاي حريق رنگ ويژه و انبار توليدي ايران خودرو خراسان تحويل دائم شد
با توجه به تحويل موفقيت آميز پروژه اعلان واطفاي حريق سالن رنگ ويژه و انبار توليدي ايران‌خودرو خراسان در آبان ماه سال 98 پس از طي دوره 12 ماهه گارانتي طرح، بر اساس مفاد قرارداد مربوطه در تاريخ بيستم آبانماه به كارفرما(ايران‌خودرو خراسان) تحويل دائم شد.
نام تام به عنوان شركت دانش‌بنيان ثبت شد
پس از بررسي‌هاي كارشناسانه و برگزاري جلسات تخصصي ارزيابي از سوي معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، شركت تام ايران خودرو به عنوان شركت دانش بنيان مورد تاييد قرار گرفت.
تحويل موقت بخش اول پروژه تعويض رباتهاي خط سمند سالن بدنه 2 ايران‌خودرو
بخش اول پروژه تعويض ربات‌هاي خط سمند سالن بدنه شماره 2 ايران‌خودرو در شهريورماه تحويل موقت شد.