سیستم های مکانیزه انتقال و مونتاژ

اين گروه با در دست داشتن تجربيات گرانبها در زمينه طراحي و ساخت سيستمهاي جابجايي و انتقال مواد اعم از كانوايرهاي هوايي ، زميني و خاص و همچنين راه‌اندازي سالنهاي مونتاژ نهايي و تكميل‌كاري مشغول به فعاليت مي‌باشد.

حوزه‌هاي كاري گروه لجستيك شامل سالن‌هاي تزئينات و مونتاژ نهايي، سالن‌هاي تست و تكميل‌كاري، سيستم‌هاي انتقال مواد و تجهيزات در صنايع مختلف، سيستم‌هاي انبارش مكانيزه و كارگو ترمينال، طراحي لي‌اوت شبيه‌سازي و بالانس خطوط توليد مي‌باشد.

اين گروه در راستاي رضايت مشتري و رشد كيفي توليدات و خدمات، سرويس دهي و خدمات مشتري را از مرحله امكان سنجي تا پس از تحويل دائم و دوره گارانتي تأمين مي‌نمايد.

انبار مكانيزه قطعات پرسي و خطوط انتقال

پروژه انبارمكانيزه قطعات پرسي و خطوط انتقال پالت‌هاي حاوي قطعات به سـالن‌هاي بدنه‌سازي در سال ١٣٨٤ آغاز شد وبهره‌برداري اوليه از انباردر اواخر سال ١٣٨٧ محقق شد. انبار مكانيزه قطعات پرسي و خطوط انتقال پالت‌هاي حاوي قطعات به سالنهاي بدنه‌سازي به صورت كامل به كافرما (ايران خودرو) تحويل شد. پروژه در سه فاز اصلي اجرا شد كه فاز 1 ، تكميل انبار مكانيزه، فاز 1 توسعه يافته، انتقال پالت تا ورودي سمند، فاز 2 ، انتقال پالت تا ورودي 405 و فاز 3 ، تكميل خط تا انتها (قسمت ورودي 206) است. بالابردن حجم انبارش پالتهاي قطعات پرسي، افزايش دقت و سرعت تحويل قطعات پرسي به سالن‌هاي بدنه‌سازي، جلوگيري از توقف خطوط بدنه‌ساز... ادامه مطلب

سایر پروژه ها