بدنه و قالب و پرس

خدمات قابل ارائه

اين گروه با دارا بودن سابقه كار موثر و اجراي موفقيت آميز ده ها پروژه توانمندي ارايه خدماتي گسترده در زمينه طراحي و ساخت و راه اندازي خطوط توليد و مونتاژ بدنه خودرو را دارا مي باشد . خطوط ايجاد شده داراي بالاترين سطح تكنولوژي توليد خودرو در دنيا بوده كه با توجه به درخواست كارفرما توانايي ايجاد خطوط توليد بدنه با ظرفيتهاي مختلف توليد و از خطوط ساده تا خطوط کاملا اتوماتيک را دارا مي‌باشد .

خدمات اين بخشها شامل فعاليتهاي متنوعي مي باشد و با توجه به خواست و نظر مشتري و بر اساس ماهيت پروژه بصورت يك پروژه كليد در دست و ياهر يك از خدمات مشروح زير قابل ارائه مي باشد.

  • طراحي كارخانه و چيدمان
  • طراحي فرآيند مونتاژ بدنه و تهيه مدارك مورد نياز
  • مهندسي همزمان طراحي بدنه خودرو
  • مدل سازي و شبيه سازي فرآيند توليد
  • بهينه سازي خطوط موجودرنگ

سايت خودروسازي ايران‌خودرو در جمهوري آذربايجان(نفت چاله)

پروژه سالن تريم سايت خودروسازي نفت چاله آذربايجان با هدف توليد سالانه 10هزار دستگاه از محصولات خانواده دنا از سوي كارشناسان تام ايران‌خودرو در حال راه‌اندازي است. با توجه به اهميتي كه اين پروژه به لحاظ صادراتي براي ايران‌خودرو خواهد داشت، كليه فرآيندهاي كاري در بخش‌هاي مختلف آن به طور ويژه و متمركز از سوي تام در حال پيگيري است به گونه‌اي كه اين پروژه صادراتي،  پس از ابلاغ به تام از ابتداي مهرماه تاكنون بيش از 53درصد پيشرفت فيزيكي داشته و مقرر شده عمليات تامين تجهيزات خط، لجستيك نصب و راه‌اندازي از سوي تام انجام شود. در اين سرمايه‌گذاري مشترك بين ايران‌خودرو و آذربايجان كه به ترتيب سهم هركدام 25 و... ادامه مطلب

سایر پروژه ها