تاریخ:۱۳۹۸/۰۴/۰۲

كارخانه فولادسازي بردسير تحويل موقت شد

كارخانه فولادسازي بردسير تحويل موقت شد
كارخانه فولادسازي بردسير كرمان پس از ثبت چندين ركورد توليد كه آخرين آنها 16 ذوب در روز بود، از سوي شركت تام به كارفرماي پروژه(شركت فولاد سيرجان ايرانيان) تحويل موقت شد.

به گزارش روابط عمومي شركت تام ايران‌خودرو، اين موفقيت در حالي به دست آمد كه آخرين گزارش‌ها از اين كارخانه فولادسازي حاكي از آن است كه كارخانه ديگر پانچ اساسي ندارد.
کارخانه فولادسازی بردسیر کرمان نخستین واحد صنعتی فولادی است که برای اولین بار طراحی آن به صورت سه بعدی انجام شده و مجموعه کاملی از جرثقیل های صنعت فولاد را در اختیار دارد  که دارای استاندارد گرید هفت اروپا است. در ساخت پروژه از اتوماسیون و کنترل سطح دو نیز استفاده شده است.
از دیگر ویژگی های این پروژه می توان به پلنت FTP برای کاهش آلاینده های زیست محیطی، تامین تجهیزات با آخرین تکنولوژی از برندهای مطرح دنیا، راه اندازی پست 400 کیلوولت در ارتفاع دوهزار متر از سطح دریا، نصب و راه اندازی کوره قوس الکتریکی 140 تنی بدون حضور سوپروایزر خارجی و با دانش بومی و اجرای سازه سالن ذوب با وزن 20 درصد کم تر از نمونه‌های مشابه اشاره کرد.
با اجرای پروژه فولاد بردسیر کرمان، شرکت تام ایران خودرو به جرگه شرکت های سازنده کارخانه های فولادسازی پیوسته است. این شرکت توانست با تکیه بر توان تیم کارشناس داخلی و با رعایت استانداردها در تمامی مراحل مهندسی، تامین، راه اندازی، بهره‌برداری و اجرا، این پروژه را بدون خطا و حادثه و با کیفیت مطلوب محصول به پایان برساند.

نظرات:
هنوز نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفر باشید.
captcha
آخرین اخبار