تاریخ:۱۳۹۹/۱۰/۱۶

پيام مديرعامل تام به مناسبت بيست و سومين سالروز تاسيس شركت: تام ماحصل آينده‌نگري از جنس مهندسي است.

پيام مديرعامل تام به مناسبت بيست و سومين سالروز تاسيس شركت: تام ماحصل آينده‌نگري از جنس مهندسي است.
شركت تام پس از حدود سه دهه فعاليت مهندسي و كسب مدارج دانشي اكنون به عنوان يك شركت دانش‌بنيان بزرگ مفتخر است كه بتواند​ به عنوان يك وزنه در صنعت به ارايه راه‌كارهاي جامع مهندسي بپردازد.

بيست و سومين سالروز تاسيس شركت تام همواره براي ما تداعي خاطره به وجود آمدن شركتي است كه بنيان‌گذاران آن كوشيدند ضمن ايجاد يك پايگاه مهندسي قوي، ايده‌اي نوين و نگرشي تازه در بومي‌سازي صنعتي به منصه ظهور برسانند، اين نگرش طي 23 سال قوام يافت و در نتيجه آن دانشي در تام به وجود آمده كه حاصل تعامل با بزرگان صنايع در اروپا و آسياست و اكنون اين شركت خود را مهياي اجراي مگاپروژه‌هاي پيچيده صنعتي مي‌داند.

با توجه به اينكه اندوخته تجربيات تام با سرمنشا اجراي پروژه‌هاي ملي ايران خودرو شكل گرفته و با توجه به اينكه صنعت خودروسازي، از صنايع مادر است، مي‌توان ادعا كرد كه توانمندي‌هاي تخصصي موجود در تام، مي‌تواند در تمامي صنايع توليدي موجود در كشور به كار گرفته شود و اين سياستي است كه تام در دهه دوم فعاليت خود آن را غنا بخشيد.

حركت در مسير فناوري و لزوم همسو‌سازي فعاليت‌ها با انقلاب صنعتي نسل چهارم، موجب شده كه تام به ترويج مفاهيم جديد در حوزه‌هاي فعاليت تخصصي خود پرداخته و ارايه خدمات هوشمندسازي مبتني بر اينترنت اشيا را نيز، به سبد محصولات خود اضافه كند.

اگر تام اكنون افتخاري را در صنعت رقم زده، اگر از دانش خودرويي خود توانسته به كمك صنايع غير خودرويي بپردازد و دست به كارهاي بزرگي در حوزه‌هاي مختلف صنايع معدني، صنعت نفت، اتوماسيون صنعتي، حمل و نقل و زيرساخت و نيرو و تاسيسات در سراسر ايران‌ بپردازد، نتيجه منابع سازماني متخصص و با تجربه‌اي است كه در ناملايمات تحريم و تنگناهاي اقتصادي، دستان انديشه‌شان توانمند و پربار شده است.

در كسب اين موفقيت‌ها عامل ديگري را نيز مي‌توان دخيل دانست و آن هم يكپارچگي و يكدلي همكاراني است كه به واقع شايسته تحسين و تبريك هستند. روزهاي بهتر در آينده نزديك در انتظار چنين انسان‌هاي توانمندي است.

 

 

 

                                                                                                                     مظفر اعواني

                                                                                                              مديرعامل شركت تام

 

(تعداد بازدید : 151)
منبع:روابط عمومی شرکت تام ایران خودرو
نظرات:
هنوز نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفر باشید.
captcha