تاریخ:۱۳۹۹/۰۹/۱۶

تام عمليات اجرايي کارخانه سنگ شكن اوليه فولاد سنگ مباركه اصفهان را آغاز كرد

تام عمليات اجرايي کارخانه سنگ شكن اوليه فولاد سنگ مباركه اصفهان را آغاز كرد
پس از ابلاغ پروژه احداث کارخانه خط سنگ شكن اوليه فولاد سنگ مباركه اصفهان به شركت تام، عمليات اجرايي و خاكبرداري اين پروژه آغاز شده است.
به گزارش روابط عمومي شركت تام، اين پروژه كه قرار است طي يك سال و به صورت EPC انجام شود، با هدف خردايش و توليد سنگ آهك با قطر حداكثر 20 سانتيمتر و تولید 700 تن بر ساعت با استفاده از سنگ شكن مدل ژيراتوري تعريف شده است.
پروژه احداث کارخانه خط سنگ شكن اوليه فولاد سنگ مباركه اصفهان شامل مهندسي، خريد و اجراي بخش‌هاي مختلف سيويل و سازه، مكانيك، تاسيسات، برق، اتوماسيون و انتقال مواد است.
علي‌رغم تحريم‌هاي موجود، تامين تجهيزات اصلي و عمليات طراحي و مهندسي با همت كارشناسان تام در جريان است و با توجه به محدوديت زماني تحويل و لزوم بهره‌برداري به موقع پروژه، اين عمليات با جديت پيش مي‌رود.
لازم به ذكر است، سنگ آهك پس از انفجار در معدن منطقه(شهر مباركه اصفهان) توسط دامپ تراك بارگيري شده و به هاپر سنگ شكن ژيراتوري منتقل مي‌شود. سنگ‌هاي  بزرگتر از سايز توسط يك دستگاه  Rammer خرد شده و به سايز مناسب براي  سنگ شكن تبديل مي‌شودد و پس از آن عمل خردايش توسط آن انجام مي‌گيرد. مواد خرد شده خروجي توسط يك دستگاه آپرون كانواير از زير سنگ شكن جمع‌آوري شده و سپس توسط يك نوار نقاله بهsurge pile  موجود(محل كارخانه) منتقل مي‌شود.
نظرات:
هنوز نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفر باشید.
captcha