تاریخ:۱۳۹۷/۰۱/۲۶

حضور هيات‌هاي اتريشي در تام

حضور هيات‌هاي اتريشي در تام
هيات‌هاي اقتصادي اتريشي ”Automotive Cluster” در اسفندماه سال گذشته از تام بازديد كردند.

در جريان اين بازديد ضمن معرفي تام به عنوان يك شركت فعال در كسب‌ و كارهاي مختلف مهندسي، نشست‌هاي تخصصي نيز با برخي شركت‌ها از جمله lcmT، fill ،ebner و AICO نيز به انجام رسيد.
در ادامه شركت هاي اتريشي به معرفي توانمندي هاي خود پرداختند و آمادگي خود براي همكاري با شركت تام اعلام كردند. در پايان با توجه به مشتركات فعاليت هاي تام با سه شركت اتريشي جلساتي مجزا در تام با معاونت هاي مختلف برگزار شد. 
شركت fill در در حوزه قواي محركه و همچنين LCM يك شركت مهندسي پيشرو در حوزه R&D، مهندسي، سرويس‌هاي اندازه‌گيري، مشاوره فني و نرم‌افزارهاي شبيه‌سازي، بهينه‌سازي، برنامه‌ريزي و محاسبات است. ويژگي ممتاز اين شركت، توان تبديل يك ايده به طراحي و ساخت است. درايوهاي هيدروليك، الكترونيك صنعتي، درايو برقي، بيرينگ مغناطيسي، شبكه‌هاي سنسور و مهندسي كنترل و ارتعاش از حوزه‌هاي كار فعلي اين شركت است. تسلط خاص اين شركت به الگوريتم‌هاي هوشمند، فن‌آوري‌هاي نوين و همچنين حوزه‌هاي IOT قابل تامل است. 
AICO  شركت تخصصي در زمينه ارائه مشاوره در زمينه طراحي و توسعه سيستم‌هاي نرم‌افزاري، معماري و زيرساخت حوزه IT، طراحي و آناليز پروتكل و آلگوريتم و همچنين آناليز آماري داده‌هاي اندازه‌گيري و كارايي است. اين شركت بيش از 35 سال سابقه كار در حوزه شبكه‌هاي مخابراتي، نسل 5G، Smart Grid و Smart Energy دارد
مسئول هيأت اقتصادي ايالت اتريش عليا پس از حضور در ايران و امضاي يادداشت تفاهمي با ايران خودرو و ساپکو، گفت: اتريش عليا قطب صنعت اتريش است و از نظر صادرات قوي ترين ايالت اتريش محسوب مي شود.
اشنوگل افزود: از حوزه هاي مهم فعاليت اين ايالت صنعت خودرو و فناوري محيط زيست است که ايران مي تواند براي اتريش عليا شريکي قابل اطمينان باشد.
وي گفت: سوابق همکاري خوبي ميان ما و ايران وجود دارد­ ­و پس از برجام خود را­ موظف مي دانيم روابط اقتصادي مان را با ايران ارتقا دهيم.
اشنوگل گفت: صنعتگران اتريشي در بحث عدم دستيابي به اطلاعات براي شرکت در مناقصات مشکلاتي دارند و پيدا کردن شريک محلي در بخش خصوصي ايران کمي برايشان مشکل است.
سفير اتريش هم به روابط خوب دو کشور اشاره کرد و گفت: امسال وارد يکصد و شصتمين سال برقراري روابط ميان دو کشور مي‌شويم.
استفان شولتز افزود: اتريش خود را شريکي قابل اطمينان براي ايران مي‌داند.
وي گفت: با برون سپاري و امکان ارائه درخواست رواديد به شرکتي خارج از سفارت فرصتي فراهم کرديم تا درخواست رواديد از چند ماه به دو يا سه روز کاهش يابد.
(تعداد بازدید : 793)
منبع:روابط عمومي شركت تام
نظرات:
هنوز نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفر باشید.
captcha
آخرین اخبار