تاریخ:۱۳۹۷/۰۲/۰۲

تحويل قطعي پست برق اسكان و جاجرم از سوي تام

تحويل قطعي پست برق اسكان و جاجرم از سوي تام
در واپسين روز هاي سال 96 دو پروژه پست برق 132 كيلوولت اسكان(مسكن مهر گلبهار مشهد) و پست برق 400كيلوولت آلوميناي جاجرم به كارفرما تحويل قطعي شد.

قرارداد پست برق 132/20 كيلوولت اسكان در سال 91 بين شركت تام و برق منطقه‌اي خراسان منعقد شد و در سال 94 به تحويل موقت رسيد و تحويل بهره‌بردار شد. این پست برق که در زمینی به مساحت هزار و 196 متر مربع احداث شده است قابلیت کنترل از راه دور را دارد و ظرفیت آن 60 مگاوات آمپر است. مسقف بودن پست به منظور رعایت ملاحظات پدافند غیرعامل، کاهش مصرف انرژي در پست به دلیل استفاده از ساندویچ پانل و عایق‌بندي دیوارها و امکان بهره‌برداري بدون اپراتور از جمله ویژگی‌هاي این پست است همچنين پست مذكور اولين تجربه شركت تام در ساخت پست هاي برق DCS با قابليت كنترل از راه دور نيز بوده است.
پست برق آلوميناي جاجرم نيز يك پست برق 400/132 كيلو ولت است كه با هدف تغذیه کارخانه آلومیناي جاجرم و شهرك صنعتی جاجرم واقع در استان خراسان شمالي و پایداري بیشتر شبکه سراسري برق احداث شده است. اين پروژه نيز كه قرارداد آن در سال 93 بين شركت تام ايران‌خودرو و شركت برق منطقه اي خراسان به امضا رسيده بود با تلاش همكاران شركت تام طي 15 ماه تجهيز و به صورت تحويل موقت در انتهاي سال 94 در اختيار واحد بهره‌برداري برق خراسان شمالي قرار گرفت. 
با ثبت تحويل قطعي دو پست مذكور شركت تام عملا در زمره شركت هاي پيمانكار پست برق با رزومه معتبر قرار گرفت.
(تعداد بازدید : 942)
منبع:روابط عمومي شركت تام
نظرات:
هنوز نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفر باشید.
captcha
آخرین اخبار