تاریخ:۱۳۹۱/۰۹/۲۷

تام ایران خودرو به دنبال ساخت مترو و کارخانه فولاد در عراق

تام ایران خودرو به دنبال ساخت مترو و کارخانه فولاد در عراق
یک مقام مسوول در شرکت "تام" ایران خودرو گفته است که با احداث مترو و كارخانه فولادسازی که در عراق در دستور كار این شركت قرار گرفته و به زودی قرارداد آن قطعی خواهد شد، راه این شرکت به بازار جهانی كسب و كارهای غیرخودرویی باز می‌شود.
یک مقام مسوول در شرکت "تام" ایران خودرو گفته است که با احداث مترو و كارخانه فولادسازی که در عراق در دستور كار این  شركت قرار گرفته و به زودی قرارداد آن قطعی خواهد شد، راه این شرکت به بازار جهانی كسب و كارهای غیرخودرویی باز می‌شود.  

به گزارش ایکوپرس، علی شیخ‌زاده مدیرعامل شركت تام ایران‌خودرو، با بیان این مطلب گفت: در تركمنستان نیز در حال بررسی یك پروژه نفت و گاز هستیم.

وی از برنامه گروه صنعتی تام ایران خودرو برای بسترسازی حضور در بازارهای صادراتی خبر دادكه در نتیجه آن رشد ارزآوری این شرکت از سال آینده مشهودتر خواهد بود.

مدیرعامل تام ایران‌خودرو افزود: عمده صادرات شركت تام در سال‌های گذشته در حوزه خودروسازی و از كانال ایران‌خودرو مانند احداث سایت‌های تولیدی در سوریه، بلاروس، آذربایجان، سنگال و‌ ونزوئلا بوده، اما تام به خودروسازی اكتفا نكرده و وارد دیگر حوزه های صنعتی نیز شده است.

شیخ زاده با اشاره به ابلاغیه امسال مجمع سالانه تام، گفت: بر این اساس، صادرات مورد توجه بیشتری قرار گرفته و بازاری كه می‌توانیم تا حد زیادی در آن نفوذ داشته باشیم، عراق است.

وی شرایط خاص عراق را فرصتی برای تام توصیف كرد كه با بهره‌گیری از این مزیت، در اجرای پروژه‌های صنعتی و فنی عراق حضور قدرتمندی داشته باشد.

مدیرعامل شركت تام، كشورهای همجوار، آسیای میانه و‌ عراق را بازارهای هدف تام برای خدمات مهندسی و اجرای پروژه‌ها عنوان كرد و گفت:‌ در بخش صادراتی و در منطقه نیز به تازگی در چند مناقصه شركت كرده‌ایم كه احتمال برنده شدن بالا است و به زودی در این زمینه اطلاع رسانی خواهد شد.

شیخ زاده از همكاری جاری میان تام و یكی از معتبرترین شركت‌های سازنده نیروگاه‌های در مقیاس كوچك خبر داد و گفت: این نیروگاه‌ها با فناوری نوین، می‌توانند مقدار زیادی برق تولید كنند كه برای ساخت نیروگاه برای ایران‌خودرو نیز از همین فناوری استفاده می‌شود.
(تعداد بازدید : 1042)
منبع:سایت فرارو
نظرات:
هنوز نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفر باشید.
captcha
آخرین اخبار