تاریخ:۱۳۹۸/۰۹/۰۹

برگزاري يادواره گرامي‌داشت شهدا و ايثارگران در شركت تام

برگزاري يادواره گرامي‌داشت شهدا و ايثارگران در شركت تام
يادواره گرامي‌داشت شهدا و ايثارگران شركت تام عصر روز 5 آذرماه همزمان با روز بسيج در شركت تام ايران‌خودرو برگزار شد.
در اين مراسم تام ميزبان خانواده شهيدان ابراهيم عشريه، محمدعلي نيكخواه، شعبانعلي بهراميان رستمي و ناصر گلاب‌بخش و ايثارگر محترم، محمدحسن ارفعي به همراه سرهنگ حسین قلیچی فرمانده حوزه 501 نبی اکرم (ص) گروه صنعتی ایران خودرو، حجت الاسلام هاشم‌اله يارپور - رييس دفتر امور فرهنگي و اقامه نماز ايران‌‌خودرو و تني چند از مسوولان بسيج بود.
در اين مراسم مديرعامل شركت تام با بيان اين كه خدا را شكر مي‌كنم كه توفيق حضور در جنگ 8ساله تحميلي حق عليه باطل را به ما اعطا كرد، خاطرنشان كرد: شهدا نيازي به تمجيد ما ندارند و به واقع بايد به مقام آنها غبطه خورد و در واقع اين شهدا بودند و هستند كه سرزمين ما را زنده نگه داشته‌اند و در واقع ما نيازمند به تكريم و احترام آنها هستيم.
مهندس مظفر اعواني افزود:  اعتقاد دارم بعد از دفاع مقدس، اين فضايي كه براي مدافعين حرم باز شده تكرار نشدني است.
 در اين مراسم كليپي در راستاي معرفي شهدا پخش شد كه مورد استقبال مدعوين مراسم قرار گرفت و در ادامه نيز خانواده‌هاي شهدا و ايثارگر شركت تام به ذكر خاطرات و ياد جانفشاني‌هاي دفاع مقدس و مدافعين حرم پرداختند.
در پايان پس از اهداي يادبودهايي به خانواده‌ها، چهار اصله نهال نيز به ياد شهدا و به دست خانواده‌ ايشان با درج پلاك‌هايي به نام آنها، در محوطه شركت تام غرس شد.
 
(تعداد بازدید : 684)
منبع:روابط عمومي شركت تام
نظرات:
هنوز نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفر باشید.
captcha
آخرین اخبار