تاریخ:۱۳۹۹/۰۵/۰۶

برگزاري مجمع عمومي عادي ساليانه شركت تام

برگزاري مجمع عمومي عادي ساليانه شركت تام
مجمع عمومي عادي سالیانه صاحبان سهام تام ایران خودرو، بعدازظهر روز پنجم تيرماه با حضور مدیران ارشد مالی ایران‌خودرو، مديرعامل و اعضای هیات مدیره، مدیران ارشد شرکت تام و حسابرسان قانونی برگزار شد و طي آن صورت‌های سال مالی 1398 تصویب شد.
مجمع امسال در حالي برگزار شد كه با توجه به محدوديت‌هاي پيش رو در خصوص شيوع ويروس كرونا، با در نظر گرفتن تمهيدات ويژه‌اي در دو سالن كنفرانس خيام و كنفرانس 3 (به صورت ويدئو كنفرانس) و با رعايت فاصله‌گذاري اجتماعي و استفاده از ماسك برگزار شد.
علي‌رغم همه مشكلات سال گذشته كه براي پيمانكاران عمومي در خصوص افزايش نرخ ارز و گشايش اعتبارات مطرح شد، شركت تام توانست با سود قابل توجه عملياتي و غيرعملياتي سال مالي 98 را پشت سر بگذارد و بودجه پيش‌بيني شده خود را محقق كند.
در ادامه حسابرس قانوني به ارايه گزارش خود پرداخت و دبير مجمع به موارد ذكر شده پاسخ داد.
از نکات گزارش حسابرسی اين بود كه وضعیت مالی گروه و شرکت تام و عملکرد مالی و جریانهاي نقدي در سال گذشته، از تمام جنبه‌هاي با اهمیت، طبق استانداردهاي حسابداري ارزيابي شد.
در حاشيه اين مراسم اصغر حق‌پناه ـ به عنوان رييس هيات مديره و رياست مجمع با بيان اين كه سرمايه هاي اصلي شركت تام، منابع انساني آن هستند، تصريح كرد: تام علاوه بر حوزه‌هاي فولاد و نيرو بايد در زمينه‌هاي مربوط به IOT و Industry 4 نيز حضور پيدا كند؛ چرا كه در گروه صنعتي ايران‌خودرو نيز پتانسيل‌هاي خوبي در اين موارد وجود دارد و شركت تام بايد به جهت دانشي خود را در اين حوزه‌ها تقويت كند
در ادامه كار مجمع نيز فيلمي در خصوص آخرين وضعيت پروژه‌هاي شركت پخش و پس از آن نيز گزارش مفصلي در خصوص آخرين تحولات تام در سال 1398، وضعيت مناقصه‌ها، پروژه‌ها، توسعه بازار و استراتژي‌هاي شركت ارايه شد.
در مجموع اعضاي حاضر در مجمع از عملکرد تام در سال گذشته اظهار رضایت کردند و عملکرد مالی منتهي به 29 اسفند سال 1398 مورد تایید آنها قرار گرفت.
(تعداد بازدید : 591)
منبع:روابط عمومي شركت تام
نظرات:
هنوز نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفر باشید.
captcha
آخرین اخبار