تاریخ:۱۳۹۹/۰۲/۰۹

برنامه اصلي تام در سال جهش توليد، ارتقاي بهره‌وري صنايع

برنامه اصلي تام در سال جهش توليد، ارتقاي بهره‌وري صنايع
شركت تام ايران‌خودرو در نظر دارد همزمان با سياست‌هاي در نظر گرفته شده در سال جهش توليد، توان مهندسي خود را در راستاي ارتقاي بهره‌وري صنايع كشور بكار گيرد.
مظفر اعواني ـ مديرعامل شركت تام ـ با بيان اين مطلب افزود: تام مي‌تواند در همه حوزه‌هاي مربوط به اولويت‌هاي امسال وزارت صمت، اعم از توسعه و تعمیق ساخت داخل، مدیریت واردات و توسعه صادرات غیرنفتی، توسعه صنایع معدنی، توسعه فناوری و محصولات دانش‌بنیان خدمات خود را ارايه دهد.
وي خاطرنشان كرد: اين شركت كه سهم به‌سزايي را در ارتقاي سطح اتوماسيون در گروه صنعتي ايران‌خودرو داشته است، هم‌اكنون قادر است نيازهاي صنايع مختلف در سطوح مختلف اتوماسيون را برآورده سازد كه نتايجي چون افزايش توامان كمي(افزايش تيراژ) و كيفي(حذف خطاهاي موجود) را به دنبال خواهد داشت. 
وي ادامه داد: شركت دانش‌بنيان تام بيش از دو دهه تجربه در حوزه ارتقا، بهبود و اصلاح خطوط توليد كارخانه‌ها و اتوماسيون صنايع را در كارنامه خود دارد و علاوه بر دانش طراحي و مهندسي سرمايه‌هاي انساني خود، به راحتي مي‌تواند از توان پيمانكاران داخلي زيرمجموعه خود و صاحب‌نام در راستاي انتقال دانش و داخلي‌سازي براي گروه صنعتي ايران‌خودرو و ديگر صنايع كشور نقش‌آفريني كند.
به گفته مديرعامل شركت تام در نتيجه بستر دانشي ايجاد شده، هم‌اكنون تام توانسته تجربه عملي از دستاوردهاي خود در حوزه‌هاي جمع‌آوري، مانيتورينگ، تحليل داده‌ها و كنترل فرآيندهاي توليد، طراحي و اجراي خطوط توليد رباتيك هوشمند، سيستم‌هاي رديابي در خطوط توليد، تعريف شبكه اتصال هوشمند و اپليكيشن‌هاي كاربردي حوزه خودرو و نوسازي و ارتقاي سطح اتوماسيون كارخانه‌ها با هدف افزايش كيفيت و بهره‌وري را به منصه ظهور برساند.
اعواني تصريح كرد: با اين پيش‌زمينه و در فاز دوم برنامه‌هاي آتي، تام با پيروي از انقلاب صنعتي نسل چهارم و استفاده از استارت آپ‌هاي موفق تلاش دارد تا در حوزه فناوري اطلاعات و بازاريابي هوشمند بازتعريفي نوين از كسب و كار خود ارايه دهد و در اين ميان هوشمندسازي سيستم ساختمان‌ها، موتورخانه‌ها و تاسيسات، كاهش مصرف برق، ميترينگ و ايجاد شهر هوشمند را به فعاليت‌هاي خود بيافزايد. 
(تعداد بازدید : 571)
منبع:روابط عمومي شركت تام
نظرات:
هنوز نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفر باشید.
captcha
آخرین اخبار