تصاوير برگزيده‌ از پروژه‌های تام


تهيه استاندارد تعداد بازدید: 574
با مشاركت شركت تام ايران‌خودرو و سازمان فني و حرفه‌اي كشور، "استاندارد شايستگي اپراتوري ايستگاه‌هاي CNG" براي اولين بار در ايران تدوين و تهيه شد.
کد خبر: 22 تاریخ انتشار 1393/10/18
با مشاركت شركت تام ايران‌خودرو و سازمان فني و حرفه‌اي كشور، "استاندارد شايستگي اپراتوري ايستگاه‌هاي CNG" براي اولين بار در ايران تدوين و تهيه شد.    
 هدف از تدوين اين استاندارد لزوم ارايه آموزش در زمينه نصب، راه‌اندازي و خدمات پس از فروش جايگاه‌هاي سي ان جي، جلوگيري از بروز حوادث احتمالي و بروز رساني اطلاعات افراد مستقر در جايگاه‌هاست.
پروژه احداث جايگاه‌هاي CNG حاصل بيش از 150 نفر ساعت فعاليت كارشناسي با همكاري شركت ملي پخش فرآورده‌هاي نفتي ايران است. بنابر نتايج اين پروژه كليه آموزش‌هاي مرتبط با جايگاه‌هاي سوخت CNG به صورت كاملا استاندارد و سازمان يافته انجام خواهد شد. 
لازم به ذكر است در اين مرحله استاندارد مربوط به دوره‌هاي اپراتوري آماده شده كه پس از اخذ تاييدات لازم، استاندارد دوره‌هاي تكنسيني نيز تهيه و بر روي سايت رسمي سازمان فني و حرفه‌اي كشور در اختيار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.
 حضور پر رنگ تام ايران‌خودرو در تحقق اين امر مورد توجه خاص مقامات سازمان فني و حرفه‌اي كشور و كارفرماي اجراي طرح CNG در كشور شركت ملي پخش فرآورده‌هاي نفتي ايران قرار گرفت و مقرر شد در امر تدريس اين دوره‌ها از تخصص كارشناسان اين شركت بهره‌برداري شود.
بازگشت به ابتدای صفحه
نام:
ایمیل:  
نظر:
ارسال
نطر شما با موفقیت ثبت شد.
نظرات
تازه ها
پر بازدیدترین ها
پيوندها:               

ايران - تهران - کيلومتر 8 بزرگراه شهيد لشگری (مخصوص کرج)

  9821-44520352-5+         9821-44503960+          info@tam.co.ir  

این سایت تحت حمایت قانون حق التالیف بوده و کلیه حقوق متعلق به شرکت تام ایران خودرو است.