تصاوير برگزيده‌ از پروژه‌های تام


همايش تخصصي تعداد بازدید: 637
دومين همايش تخصصي "رتبه‌بندي شركت‌هاي مهندسي، تدارك و اجرا(EPC) " با حضور شركت‌هاي برتر حوزه EPC برگزار و "تام" به عنوان يكي از اين شركت‌هاي برتر معرفي شد.
کد خبر: 19 تاریخ انتشار 1393/10/18
دومين همايش تخصصي "رتبه‌بندي شركت‌هاي مهندسي، تدارك و اجرا(EPC) " با حضور شركت‌هاي برتر حوزه EPC برگزار و "تام" به عنوان يكي از اين شركت‌هاي برتر معرفي شد. 
به گزارش روابط عمومي شركت تام ايران خودرو، مهدي رادمنش قائم مقام مديرعامل تام ايران خودرو در حاشيه اين مراسم اظهار كرد: براي دست‌يابي به رتبه برتر سطح A تلاش بسياري شد و كسب اين افتخار حاصل تلاش مهندسان توانمند شركت تام است.
وي افزود: اين اتفاق در حالي رخ مي‌دهد كه شركت‌هاي بزرگي در ارزيابي شركت‌هاي برتر EPC سازمان مديريت صنعتي شركت كردند و تنها "تام ايران خودرو" به همراه يك شركت ديگر توانستند رتبه A‌ اين ارزيابي را به خود اختصاص دهند.
رادمنش يادآور شد: "تام" هم‌اكنون فعاليت گسترده‌اي را در بخش صنايع غير خودرويي آغاز كرده است و امسال نيز با رويكرد توسعه بازار و انجام با كيفيت پروژه‌هاي ملي كه در دست انجام دارد سعي دارد جايگاه خود را در حوزه‌هاي مختلف صنايع معدني، نيروگاهي، ريلي، اتوماسيون صنعتي و نفت و گاز تثبيت كند.
وي با اشاره به اين كه خلق حماسه اقتصادي تنها با تلاش و خواست نيروهاي داخلي امكان‌پذير است، يادآور شد: "تام‌ايران‌خودرو" با تكيه بر توان مهندسان خبره‌اي كه در اختيار دارد و در كنار آن استفاده حداكثري از توان پيمانكاران داخلي سال گذشته توانست جهش چشمگيري در ميان شركت‌هاي فني و مهندسي داشته باشد و امسال نيز با محوريت توسعه بازار و صدور خدمات فني و مهندسي پا به ميدان سازندگي خواهد نهاد.
گفتني است در راستاي توافق صورت پذيرفته بين وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان مديريت صنعتي، شرکت‌هايي که در ارزيابي اين سازمان موفق به اخذ رتبه A شوند، در اولويت واگذاري پروژه و انجام پروژه‌هاي با حجم بالاتر از پنج هزار ميليارد ريال در مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت خواهند بود.
بازگشت به ابتدای صفحه
نام:
ایمیل:  
نظر:
ارسال
نطر شما با موفقیت ثبت شد.
نظرات
تازه ها
پر بازدیدترین ها
پيوندها:               

ايران - تهران - کيلومتر 8 بزرگراه شهيد لشگری (مخصوص کرج)

  9821-44520352-5+         9821-44503960+          info@tam.co.ir  

این سایت تحت حمایت قانون حق التالیف بوده و کلیه حقوق متعلق به شرکت تام ایران خودرو است.