تصاوير برگزيده‌ از پروژه‌های تام


حضور تام در نمايشگاه تعداد بازدید: 583
شركت تام ايران‌خودرو در هجدهمين نمايشگاه بين‌المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي به معرفي آخرين دستاوردهاي ملي خود در عرصه صنعت نفت و اتوماسيون صنعتي پرداخت.
کد خبر: 18 تاریخ انتشار 1393/10/18
شركت تام ايران‌خودرو در هجدهمين نمايشگاه بين‌المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي به معرفي آخرين دستاوردهاي ملي خود در عرصه صنعت نفت و اتوماسيون صنعتي پرداخت.
به گزارش روابط عمومي شركت تام ايران خودرو، پس از ورود تام به بازار پروژه‌هاي نفت، گاز و پتروشيمي و با توجه به انجام موفق پروژه‌ها، شركت‌هاي كارفرمايي وزارت نفت نسبت به توانايي‌هاي آن شناخت نسبي پيدا كرده، به گونه‌اي در پروژه‌هاي كليدي مانند ناحيه پنجم فاز 17 و 18 پارس جنوبي و پروژه احداث تاسيسات اندازه‌گيري و ذخيره سازي ميعانات گازي پارس جنوبي كه جزو پروژه‌هاي حساس ملي به شمار مي‌آيند، به شركت تام ايران خودرو اعتماد كرده و اين شركت را به عنوان مجري پروژه انتخاب كردند.
هم اكنون پروژه‌هاي مختلفي در صنعت نفت از سوي اين شركت در حال پيگيري است كه از جمله آنها مي‌توان به احداث تاسيسات ذخيره‌سازي و ايستگاه‌هاي اندازه‌گيري ميعانات گازي، طراحي، خريد، نصب و راه اندازي 215 جايگاه دو منظوره و تك منظوره CNG، اجراي عمليات سيويل، سازه، مكانيكال و پايپينگ ناحيه 5 فازهاي 17 و 18 پارس جنوبي و طراحي، ساخت، نصب و راه‌اندازي ميترينگ سيستم محصول ارسالي شركت پالايش نفت بندرعباس به شركت نفت پاسارگاد اشاره كرد.
توسعه پروژه‌هاي نفتي در بازارهاي داخلي و خارجي (كشورهاي همسايه)، رشد بخش مهندسي و فن آوري‌هاي جديد در اين صنعت و ساخت تجهيزات تخصصي صنعت نفت از جمله تجهيزات اندازگيري (Metering System) با در نظر گرفتن محدوديت‌هاي بين‌المللي از جمله راهبردهاي اصلي سال جديد تام بوده كه در بخش نفت و گاز تعريف شده است.
بازگشت به ابتدای صفحه
نام:
ایمیل:  
نظر:
ارسال
نطر شما با موفقیت ثبت شد.
نظرات
تازه ها
پر بازدیدترین ها
پيوندها:               

ايران - تهران - کيلومتر 8 بزرگراه شهيد لشگری (مخصوص کرج)

  9821-44520352-5+         9821-44503960+          info@tam.co.ir  

این سایت تحت حمایت قانون حق التالیف بوده و کلیه حقوق متعلق به شرکت تام ایران خودرو است.