تصاوير برگزيده‌ از پروژه‌های تام


فناوري تعداد بازدید: 1425
محصول مهندسي اقتصاد مقاومتي عرضه شد؛ بهره‌برداري از نسخه جديد نرم‌افزار "تام اسكادا"
همزمان با بازديد سازمان پدافند غيرعامل از شركت تام، نسخه جديد "تام اسكادا" عرضه شد.
کد خبر: 171 تاریخ انتشار 1395/07/05
همزمان با بازديد سازمان پدافند غيرعامل از شركت تام، نسخه جديد "تام اسكادا" عرضه شد.
به گزارش روابط عمومي شركت تام ايران‌خودرو، مسوولان اين سازمان همچنين بازديدي از اين سيستم كه هم اكنون در سايت پرس جنوبي ايران‌خودرو مستقر است، داشتند و در جريان مديريت اطلاعات اين خط توسط نرم‌افزار اسكاداي تام و آخرين تحولات كاركرد آن  قرار گرفتند. همكاري با پدافند غير عامل، موارد امنيتي چنين محصولي را با استاندارد‌هاي ملي پوشش مي‌دهد.
حدود دو سال از نصب تام اسكادا در سالن پرس جنوبي ايران‌خودرو مي‌گذرد كه با تكيه بر تكنولوژي ربات‌هاي جديد و اين نرم افزار، طي اين مدت بازده خط پرس به لحاظ كمي و كيفي به دليل وجود ابزار مانيتورينگ، ثبت دقيق پارامترها همچنين امكان گزارش‌گيري كامل از خطاهاي سيستم بدون نقص بوده است و اين موضوع امور نگهداري و تعميرات در اين خط را تسهيل كرده است.
دكتر باستاني مدير پروژه تام اسكادا، گفت: در نسخه جديد، سعي شده از طريق بازخوردهاي دريافتي از سايت ايران‌خودرو همچنين شبيه‌سازي‌هايي كه در تام انجام شده، برخي كاستي‌هاي نسخه قبلي مرتفع شود و در نتيجه نسخه DevII اين نرم‌افزار علاوه بر امكاناتي جديد، اكنون داراي انعطاف‌پذيري، امنيت و پايداري بيشتري است.
وي افزود: اين تفاوت ها هم در Front End Layer و هم در Engine سيستم اعمال شده است كه جزئيات آن از طريق updates.TAMscada.ir در دسترس است.
وي خاطر نشان كرد: نرم‌افزار صنعتي "تام اسكادا" در واقع محصولي برآمده از اقتصاد مقاومتي و دانش بنيان است كه جزو توليدات كاملا ملي و با فن‌آوري روز محسوب مي‌شود كه با توجه به امكانات و مزاياي آن، قابليت صادرات را نيز دارد.
لازم به ذكر است، اين نرم‌افزار جامع كه طراحي و اجراي آن از سوي مهندسان تام طي سال‌هاي اخير به انجام رسيده است، داراي قابليت جمع‌آوري، ذخيره‌سازي و پردازش اطلاعات بر مبناي رايانش ابري(Cloud Computing) ،  توسعه يافته است و به راحتي مي‌تواند يك پلنت توليدي را از راه دور و به صورت كاملا بهره‌ور مديريت كند. در راستاي ارائه ‌خدمات متناسب با نياز مشتريان جديد، اين نرم‌افزار همواره در حال تكميل و به روز شدن است.
توان مهندسي و قابليت‌هاي "تام اسكادا" نه فقط در يك صنعت بلكه در صنايع مادر از جمله صنعت نفت، فولاد و معدني، ريلي، نيروگاهي و همچنين صنعت خودرو، به صورت كاملا كاربردي قابل استفاده است و از اين حيث مي‌توان از آن به عنوان يك محصول ملي استراتژيك ياد كرد.
بازگشت به ابتدای صفحه
نام:
ایمیل:  
نظر:
ارسال
نطر شما با موفقیت ثبت شد.
نظرات
تازه ها
پر بازدیدترین ها
پيوندها:               

ايران - تهران - کيلومتر 8 بزرگراه شهيد لشگری (مخصوص کرج)

  9821-44520352-5+         9821-44503960+          info@tam.co.ir  

این سایت تحت حمایت قانون حق التالیف بوده و کلیه حقوق متعلق به شرکت تام ایران خودرو است.