تصاوير برگزيده‌ از پروژه‌های تام


صرفه جويي تعداد بازدید: 803
در نتيجه اجراي پروژه‌هاي مختلف توسط شركت تام ايران خودرو، در مجموع 55 ميليون و 200 هزار يورو صرفه جويي ارزي و 35 ميليارد و 550 ميليون تومان ارزش افزوده ايجاد شده است.
کد خبر: 15 تاریخ انتشار 1393/10/18
در نتيجه اجراي پروژه‌هاي مختلف توسط شركت تام ايران خودرو، در مجموع 55 ميليون و 200 هزار يورو صرفه جويي ارزي و 35 ميليارد و 550 ميليون تومان ارزش افزوده ايجاد شده است.
به گزارش روابط عمومي شركت تام ايران خودرو ، علي شيخ زاده مدير عامل شركت تام ايران خودرو با بيان اين مطلب، گفت: پروژه خط توليد بدنه دنا سومين خودروي ملي ايران‌خودرو با ظرفيت 25 دستگاه در ساعت، در حدود شش ميليون يورو صرفه جويي ارزي  ايجاد كرد.
وي صرفه جويي ناشي از اجراي پروژه افزايش ظرفيت خط بدنه رانا از 15 به 20 دستگاه در ساعت را حدود يك ميليون و خط توليد بدنه وانت تندر با ظرفيت شش دستگاه در ساعت را حدود دو و نيم ميليون يورو عنوان كرد و گفت: به همين ترتيب پروژه‌هاي خط تزيينات ايران خودرو سمنان با ظرفيت 25 دستگاه در ساعت، حدود سه ميليون يورو، كارگو ترمينال فرودگاه امام خميني حدود 15 ميليون يورو  و خط توليد بدنه رانا با ظرفيت 15 دستگاه در ساعت، حدود چهار و نيم ميليون يورو صرفه جويي ارزي در پي داشته است.
مدير عامل تام، خط تزيينات ايران خودرو آذربايجان با ظرفيت 20 دستگاه در ساعت را كه نزديك به دو و نيم ميليون يورو و خط تزيينات ايران خودرو فارس با ظرفيت پنج دستگاه در ساعت را كه حدود يك ميليون يورو صرفه جوي ارزي در پي داشت، از ديگر پروژه هاي اجرا شده توسط شركت تام عنوان كرد و گفت: اين درآمد يا صرفه‌جويي ارزي، تنها در حيطه گروه صنعتي ايران خودرو نيست، بلكه به صورت ملي در نظر گرفته شده و ساير گروه‌هاي كسب و كار را نيز در بر دارد.
شيخ زاده با تاكيد بر اهميت پروژه‌هاي نفت و گاز، اظهار داشت: احداث تاسيسات ذخيره‌سازي و ايستگاه‌هاي اندازه‌گيري ميعانات گازي در عسلويه به روش EPC حدود 25 ميليون يورو صرفه جويي ارزي و حدود 10 ميليارد تومان ارزش افزوده به واسطه استفاده از توانمندي‌هاي داخلي در بر داشته است.
وي طراحي، تامين، تجهيز، نصب و راه‌اندازي 115 جايگاه دومنظوره و صد جايگاه تك‌منظوره سي. ان. جي. در سراسر كشور، پكيج آب آشاميدني فازهاي 17 و 18 پارس جنوبي كه حدود 200 هزار يورو صرفه جويي ارزي و بالغ بر 150 ميليون تومان ارزش افزوده در بر داشته و طراحي، تامين، نصب و راه اندازي سيستم پيجينگ پالايشگاه بندرعباس با ارزش افزوده بالغ بر 400 ميليون تومان را از ديگر پروژه هاي اجرا شده توسط تام ذكر كرد و گفت: در مجموع 55 ميليون و 200 هزار يورو صرفه جويي ارزي و 35 ميليارد و 550 ميليون تومان ارزش افزوده وارد اقتصاد ملي شده است.
مدير عامل تام افزود: در پروژه احداث مونوريل كرمانشاه، تمامي بخش‌هاي پروژه از قبيل طراحي، مهندسي، تامين و اجراي سيويل، سازه و معماري مسير، ايستگاه‌ها، دپو، پاركينگ و تجهيزات برقي، مكانيكي و ناوگان، توسط تام انجام خواهد شد و در ساير بخش‌ها نيز سعي بر اين است كه از توان داخلي‌سازي شركت‌هاي تحت پوشش گروه صنعتي ايران‌خودرو و ساير پيمانكاران بهره‌برداري شود.
بازگشت به ابتدای صفحه
نام:
ایمیل:  
نظر:
ارسال
نطر شما با موفقیت ثبت شد.
نظرات
تازه ها
پر بازدیدترین ها
پيوندها:               

ايران - تهران - کيلومتر 8 بزرگراه شهيد لشگری (مخصوص کرج)

  9821-44520352-5+         9821-44503960+          info@tam.co.ir  

این سایت تحت حمایت قانون حق التالیف بوده و کلیه حقوق متعلق به شرکت تام ایران خودرو است.