تصاوير برگزيده‌ از پروژه‌های تام


اخبار حوزه صنعت
 
وزیر صنعت: بیش از 16 هزار واحد از مزایای طرح رونق تولید بهره مند شدند

تهران - ایرنا- وزیر صنعت، معدن و تجارت در دیدار با رئیسان سازمان های صنعت، معدن و تجارت استان های کشور گفت: سال گذشته بیش از 16 هزار واحد پیش بینی شده از مزایای طرح رونق تولید در سراسرکشور بهره مند شدند.


جزییات حمایت اتاق بازرگانی تهران از استارت آپ ها اعلام شد

تهران- ایرنا- معاون کسب و کار اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران گفت: کسب و کارهای نوپا (استارت آپ ها) از مرحله ایده تا تجاری سازی مورد حمایت اتاق بازرگانی تهران قرار می گیرند.


عضویت ایران در هیات مدیره فنی سازمان بین المللی استاندارد

اراک - ایرنا - معاون تدوین و ترویج سازمان ملی استاندارد گفت: سازمان استاندارد ایران به عضویت هیات مدیره فنی سازمان بین المللی استاندارد (ISO) درآمد.


شریعتمداری: فقدان باور و عزم ملی مهمترین مشکل صادرات کشور است/صادراتگرا نبودن 95 درصد واحدهای تولیدی کشور

تهران- ایرنا- وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: نبود باور و عزم ملی به اینکه صادرات تنها راه شکوفایی اقتصادی کشور است، مهمترین مشکل ما در مقوله صادرات محسوب می شود.


استانبول هفته آینده میزبان نمایشگاه اختصاصی ایران است

آنکارا- ایرنا- نمایشگاه اختصاصی ایران هفته آینده در شهر استانبول ترکیه برگزار می شود و وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران و وزیر اقتصاد ترکیه به عنوان روسای کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و ترکیه این نمایشگاه را افتتاح می کنند.


نحوه همکاری و میزان پیشرفت قراردادهای خودرویی بررسی شد

تهران - ایرنا - رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) در دیدار با عضو هیات مدیره شرکت پژو سیتروئن، دو طرف درباره همکاری دوجانبه در صنعت خودرو تبادل نظر کردند.


صادرات محصول با کیفیت وقیمت رقابتی، راهبرد اصلی ایران خودرو است

تهران- ایرنا - مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، صادرات محصول با قیمت و کیفیت رقابتی را راهبرد اصلی ایران خودرو دانست وگفت: با ارتقاء سایت های تولیدی فعلی وبهره بردای ازسایت جدید محصولات ایران خودرو که با سرمایه گذاری طرف مقابل و صادرات خدمات فنی و مهندسی ایران خودرو ایجاد شده، بازارهای صادراتی توسعه می یابد.


پیام وزیر صنعت، معدن و تجارت به مناسبت روزملی صادرات

تهران- ایرنا - وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: توجه به صادرات غیرنفتی برای رسیدن به رشد اقتصادی 8 درصد که از نیازهای مبرم کشور در شرایط کنونی برای رسیدن به قدرت اول اقتصادی منطقه است، مستلزم تلاش بی‌وقفه کارآفرینان و همه دست‌اندرکاران اقتصاد کشور خواهد بود.


رجیستری طرحی برای بریدن امان خلافکاران و آرامش خیال مردم است

تهران- ایرنا- طرح کددار کردن گوشی های تلفن همراه یا همان رجیستری در حالی از امروز وارد مرحله نخست اجرا شد که قرار است، دست خلافکاران را رو کرده آرامش خیالی برای مردم به همراه داشته باشد.


رفع مشکل تاخیر در تحویل محصولات کرمان موتور تا 10 روز آتی

تهران- ایرنا- مدیرعامل کرمان موتور با عذرخواهی از مشتریان ناراضی بابت تاخیر سه ماه گذشته این شرکت در تحویل خودروهای خریداری شده، اعلام کرد همه خودروهای تعهد شده در 10 روز آینده تحویل مشتریان می شود.


لزوم یکسان سازی مرجع تشخیص استاندارد

مشهد - ایرنا - رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: مرجع تشخیص استاندارد در کشور باید یگانه و یکسان باشد و فعالان اقتصادی نباید برای انجام امور در این زمینه به چند نهاد مراجعه و با پاسخ های گوناگون مواجه شوند.


تسهیلات 6 درصدی به طرح های صنعتی مناطق روستایی پرداخت می شود

اردبیل - ایرنا - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران از ارایه تسهیلات بانکی ارزان قیمت با کارمزد 6 درصد به سرمایه گذاران طرح های صنعتی و تولیدی در نواحی و مناطق روستایی کم برخودار خبر داد.


تاکید وزیر اقتصاد ترکیه و وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران بر همکاری های فنی و مهندسی

آنکارا- ایرنا- نهاد زیبکچی وزیر اقتصاد ترکیه و محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران در جریان دیدار و گفت و گو در آنکارا بر همکاری های فنی و مهندسی بین دو کشور تاکید کردند.


تسهیلات 6 درصدی به طرح های صنعتی مناطق روستایی پرداخت می شود

اردبیل - ایرنا - معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت از ارائه تسهیلات بانکی ارزان قیمت با کارمزد 6 درصد به سرمایه گذاران طرح های صنعتی و تولیدی در نواحی و مناطق روستایی کم برخودار کشور خبر داد.


ضریب نفوذ استاندارد در ایران به 95 درصد می رسد

زنجان - ایرنا - مدیرکل دفتر نظارت بر استاندارد صنایع غذایی، آرایشی، بهداشتی و حلال سازمان استاندارد ایران گفت: ضریب نفوذ استاندارد در میان واحدهای تولیدی زیرپوشش استاندارد اجباری به 95 درصد می رسد.


نان، میوه- سبزی و پوشاک؛ در صدر شکایت های مردمی

تهران- ایرنا- رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد: نان، میوه- سبزی و پوشاک بیشترین حجم شکایت های مردمی به این سازمان را در نیمه نخست امسال تشکیل می دهد.


استانداردهای ایران منطبق با استانداردهای جهانی است

شهرکرد - ایرنا - رئیس سازمان ملی استاندارد ایران گفت: استانداردهای ایران به طور کامل منطبق با استاندارد جهانی است.


موافقت مجمع جهانی IAF برای پذیرش گواهینامه استاندارد ایران

شهرکرد - ایرنا - رئیس سازمان ملی استاندارد از موافقت مجمع جهانی اعتباردهی (IAF) برای پذیرش گواهینامه های صادره در حوزه مدیریت کیفیت، زیست محیطی، انرژی و ایمنی مواد غذایی خبر داد.


معاون سازمان استاندارد: صنعت غذای حلال را می توان جایگزین نفت کرد

مشهد- ایرنا- معاون نظارت بر اجرای استاندارد سازمان ملی استاندارد ایران گفت: با دستیابی به 10 درصد از بازار صنایع جهانی غذای حلال ایران می تواند این صنعت را در اقتصاد کشور جایگزین نفت نماید.


22 هزار واحد صنعتی نشان استاندارد دارند

زنجان - ایرنا - مدیرکل دفتر نظارت بر استاندارد صنایع غذایی، آرایشی، بهداشتی و حلال سازمان استاندارد ایران گفت: 100هزار واحد تولیدی در کشور مشمول دریافت اجباری نشان استاندارد است اما تاکنون فقط 22 هزار واحد صنعتی این نشان را دریافت کرده اند.

پيوندها:               

ايران - تهران - کيلومتر 8 بزرگراه شهيد لشگری (مخصوص کرج)

  9821-44520352-5+         9821-44503960+          info@tam.co.ir  

این سایت تحت حمایت قانون حق التالیف بوده و کلیه حقوق متعلق به شرکت تام ایران خودرو است.