شرکت تام در يک نگاه

تام یك بنگاه اقتصادی است كه با تكيه بر دانش ايراني و تكنولوژي جهاني در زمینه توسعه و ساخت طرح هاي معدني، نفت و گاز،عمراني و نیروگا‌هي به عنوان يك پیمانكار اجرایی كلید در دست (EPC)  و به صورت ارائه راهكار هاي جامع فعالیت می‌كند . اين شركت بر پايه ارزش هاي سازماني خود سعي در افزايش كيفيت پروژه ها و رضايت مشتريان خود را دارد.

 
صنايع مكانيك و رباتيك 
اين گروه با در اختيار داشتن دانش نوين رباتيك دنيا و بهره مندي از مهندسين شايسته و خلاق ، آماده ارائه خدمات فني و مهندسي در زمينه طراحي ، ساخت و نصب راه اندازي خطوط / سلول پيشرفته رباتيك، ماشين هاي مخصوص در صنايع گوناگون از قبيل خودروسازي ، شيميايي ، غذايي ، لوازم خانگي ، بهداشتي ، كاشي و سراميك و ... مطابق استانداردهاي معتبر بين المللي مي باشد.
گروه رباتيك و مكانيك با تكيه بر دانش كسب شده و نصب بيش از 800 ربات صنعتي با كاربرد هاي گوناگون قابليت پاسخگويي به كليه نيازمندي هاي مشتريان خود در زمنيه رباتيك و ماشين هاي مخصوص را داراست.
ربات هاي نصب شده توسط شركت تام تاكنون در  خطوط توليد قطعات پرسي و ريخته گري ، بدنه ، رنگ ، مونتاژ و موتورسازي است نصب شده است و در حال انجام توليد انبوه مي باشد. 
جوشكاري نقطه اي و قوس الكتريكي ، جابجايي ، پاشش رنگ ، پي وي سي ، پاشش پودر فلز ، شعله گيري ، چسب زني ، ماركينگ ، كنترل ابعادي محصول ، ماشينكاري و تميز كاري با واترجت ، برخي از كاربردهاي رباتيك اجرا شده توسط اين گروه مي باشد و قابليت توسعه محصول به ساير صنايع را نيز داراست. 
 


پيوندها:               

ايران - تهران - کيلومتر 8 بزرگراه شهيد لشگری (مخصوص کرج)

  9821-44520352-5+         9821-44503960+          info@tam.co.ir  

این سایت تحت حمایت قانون حق التالیف بوده و کلیه حقوق متعلق به شرکت تام ایران خودرو است.