تاریخ:۱۳۹۷/۱۲/۲۷

پيام نوروزي مديرعامل به مناسبت نوروز 1398

پيام نوروزي مديرعامل به مناسبت نوروز 1398
مهندس اعواني مديرعامل شركت، طي پيامي ضمن تبريك نوروز 1398 شمسي، از تلاش‌هاي خستگي‌ناپذير همكاران طي سال 97 تقدير كرد.
بارالها، ترنم سعادت و سلامت یکایک بندگانت را در لحظه یا مقلب القلوب والابصار بر زبانمان جاری ساز.

نوروز ارمغان بهار است و بهار يادآور تولدي دوباره ،اکنون که همراه بهار جان و دل را نو مي‌کنيم ، از خداوند بزرگ مي‌خواهم كه به ويژه همكاران شركت ، شاهد سپري شدن چنين روزهاي فرخنده اي با آرامش و شادي باشند.
سپاس ایزد منان را که ما را یاری کرد تا در سایه رحمت و لطف بیکرانش و تلاش بی ‌وقفه و همت همکاران دلسوز، متخصص و مجرب خود، به بخش زیادی از اهداف و مأموریت مورد نظر تام دست یافتيم. به ثمر نشستن برگهاي زريني چون پروژه هاي ملي خودرويي و غير خودرويي از جمله پروژه سايت جمهوري آذربايجان و ساير پروژه هاي مربوط به گروه صنعتي ايران خودرو، پروژه ملي فولاد سازي بردسير كه تا سالها نماد خود باوري صنعت خواهد بود و امثال آن نظير پروژه گاز زدايي تحت خلا جهت توليد و صادرات ريل هر يك افتخار و يادگاري از مهندسان تواناي شركت براي صنعت داخلي است كه در كارنامه شركت به ثبت رسيد ، نشان از همدلي ، همسويي ، پشتكار، تخصص و احساس مسوليت شما عزيزان بود.
سال 97 با همه سختي هاي خاص پروژه ها به خصوص امور اجرايي آن گذشت اكنون بايد خود را مهياي كارستان 98 كنيم جايي كه به نظر مي رسد بايد تلاش مضاعفي براي تثبيت جايگاه و حركت رو به جلوي خود داشته باشيم.
امیدوارم در سال پيش رو، افزایش بهره وری ، تسریع در اتمام پروژه ها ، بهره گیری بهینه و صرفه جویی از منابع و سرمایه ها، اتخاد مناسب ترین روش های اجرایی ، بومی سازی ، خود اتکایی ،پیشتازی ، تحول آفرینی ، روز آمدی و ارتقاي دانش و مهارت را به عنوان امور محوری در سرلوحه فعالیت ها و اهداف خود قراردهید.
یقین دارم که پیش شرط دستیابی به این اهداف و موفقیت در این زمینه برخورداری از منابع انسانی کار آمد و متعهد است و خوشبختانه با وجود شما همکاران تلاشگر می توان امیدوار بود كه در سال جديد نيز با ارتقاي سطح تعلق و تعالي سازماني و روحيه مشاركت جويي در تحقق اهداف تعیین شده و اجرای برنامه های راهبردی به افق های مطلوب تری دست یابیم و شاهد بالندگي و موفقيت روزافزون تام باشيم.
ضمن تبريك نوروز ، سالی پر از برکت، تندرستی و بهروزی برای شما همكاران و خانواده های محترمتان از درگاه باریتعالی آرزو می كنم.

   مظفر اعواني
مديرعامل و عضو هيات مديره
(تعداد بازدید : 525)
منبع:روابط عمومي شركت تام
نظرات:
هنوز نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفر باشید.
captcha