اخبار و رویدادها

توليد نخستين  بدنه كامل خودرو پژو  301
پس از توليد نخستين كفي بدنه خودرو پژو 301 در مردادماه سال جاري ، مراحل نصب و راه‌اندازي تجهيزات خط بدنه كامل خودرو پژو 301 تكميل و در آذرماه با توليد نخستين بدنه كامل خودرو پژو 301، مراحل توليد كيفي اين محصول آغاز شده است تا در سال آتي به سبد فروش ايران خودرو اضافه شود.
طراحي و ساخت كانواير و راه‌اندازي ايستگاه دي‌استكر خط پرس كاتانوآ
پروژه طراحي و تامين كانواير مگنت، راه‌اندازي سيستم شستشوي ورق و ايستگاه دي‌استكر خط پرس كاتانوآ در شركت آيكيد توسط گروه صنايع مكانيك و رباتيك، گروه كنترل و ابزار دقيق و همكاري بخش نت شركت آيكيد راه اندازي شد.
ارسال محموله‌هاي تجهيزات خودروسازي از تام به جمهوري آذربايجان
محموله‌هاي صادراتي شركت تام در راستاي تجهيز سايت خودروسازي ايران‌خودرو در جمهوري آذربايجان(نفت چاله) به اين كشور ارسال شد.
بازدید مسوولان شرکت مدیریت طرحهاي صنعتی ایران از تام و ایران‌خودرو
روز سوم بهمن‌ماه حسن بویري مدیرعامل شرکت مدیریت طرح‌هاي صنعتی ایران به همراه مدیر مالی و مشاور این شرکت از تام و ایران‌خودرو بازدید کردند.
افتتاح پروژه بهبود فرآيند PDI در سايت مركزي ايران‌خودرو
پروژه بهبود فرآيند بازرسي قبل از تحويل خودرو( PDI) در سايت مركزي ايران‌خودرو كه از بهمن سال 1395 از سوي تام آغاز شده بود، روز 30 آبان‌‌‌ماه با حضور مديرعامل ايران‌خودرو، رييس هيات مديره و مديرعامل تام و ساير مديران ارشد ايران‌خودرو و تام افتتاح شد.
امضاي تفاهم‌نامه تام و شركت Safetec
تام با يكي از شركت‌هاي معتبر ايتاليايي(Safetec) كه در زمينه تجهيزات ايمني و كنترلي(Safety and Control Technology) مشغول به فعاليت است، تفاهم‌نامه همكاري امضا كرد.
بازدید مدیران ارشد ایران‌خودرو از فولادسازي بردسیر
روز 27 مهرماه جمعی از مدیران ارشد ایران‌خودرو از کارخانه فولادسازي بردسیر بازدید کردند و در جریان آخرین تحولات این پروژه و دستاوردهاي اجرایی شرکت تام قرار گرفتند.