اخبار و رویدادها

بازديد معاون وزير از پروژه فولادسازي بردسير
ريیس هیئت عامل ایمیدرو با حضور در سایت پروژه فولاد بردسیر، خاطرنشان كرد: این طرح 100 درصد خصوصی است اما از کمترین امتیاز دولتی برای راه اندازی پروژه‌ها استفاده کرده است. دكتر مهدی کرباسیان افزود: این مجموعه سپرده‌های مردمی را در مسیری به کار گرفت که هم سودآور بود و هم در جهت اقتصاد مقاومتی و استفاده از ظرفیت ها و امکانات ملی کشور است.
تحويل قطعي پست برق اسكان و جاجرم از سوي تام
در واپسين روز هاي سال 96 دو پروژه پست برق 132 كيلوولت اسكان(مسكن مهر گلبهار مشهد) و پست برق 400كيلوولت آلوميناي جاجرم به كارفرما تحويل قطعي شد.
حضور هيات‌هاي اتريشي در تام
هيات‌هاي اقتصادي اتريشي ”Automotive Cluster” در اسفندماه سال گذشته از تام بازديد كردند.
شرکت خودرو سازی خزر در نفت چاله افتتاح شد
دکتر حسن روحانی و الهام علی‌اف روسای جمهوری دو کشور ایران و آذربایجان در باكو و در سالن همايش‌هاي حيدر علي‌اف به صورت ویدئو کنفرانس شرکت خودروسازی خزر در نفت چاله جمهوري آذربايجان را افتتاح کردند.
توليد نخستين  بدنه كامل خودرو پژو  301
پس از توليد نخستين كفي بدنه خودرو پژو 301 در مردادماه سال جاري ، مراحل نصب و راه‌اندازي تجهيزات خط بدنه كامل خودرو پژو 301 تكميل و در آذرماه با توليد نخستين بدنه كامل خودرو پژو 301، مراحل توليد كيفي اين محصول آغاز شده است تا در سال آتي به سبد فروش ايران خودرو اضافه شود.
طراحي و ساخت كانواير و راه‌اندازي ايستگاه دي‌استكر خط پرس كاتانوآ
پروژه طراحي و تامين كانواير مگنت، راه‌اندازي سيستم شستشوي ورق و ايستگاه دي‌استكر خط پرس كاتانوآ در شركت آيكيد توسط گروه صنايع مكانيك و رباتيك، گروه كنترل و ابزار دقيق و همكاري بخش نت شركت آيكيد راه اندازي شد.
ارسال محموله‌هاي تجهيزات خودروسازي از تام به جمهوري آذربايجان
محموله‌هاي صادراتي شركت تام در راستاي تجهيز سايت خودروسازي ايران‌خودرو در جمهوري آذربايجان(نفت چاله) به اين كشور ارسال شد.