اخبار و رویدادها

نام تام به عنوان شركت دانش‌بنيان ثبت شد
پس از بررسي‌هاي كارشناسانه و برگزاري جلسات تخصصي ارزيابي از سوي معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، شركت تام ايران خودرو به عنوان شركت دانش بنيان مورد تاييد قرار گرفت.
تحويل موقت بخش اول پروژه تعويض رباتهاي خط سمند سالن بدنه 2 ايران‌خودرو
بخش اول پروژه تعويض ربات‌هاي خط سمند سالن بدنه شماره 2 ايران‌خودرو در شهريورماه تحويل موقت شد.
صرفه‌جويي يك ميليون يورويي در طراحي داخلي خط بدنه خودروي K132
در پروژه توليد بدنه خودروي K132 كه به شركت تام ايران‌خودرو ابلاغ‌ شد، اين شركت توانست در نتيجه داخلي‌سازي انجام شده، علاوه بر صرفه‌جويي 50درصدي، مانع از خروج ارز به ميزان يك ميليون يورو شود.
برگزاري مجمع عمومي عادي ساليانه شركت تام
مجمع عمومي عادي سالیانه صاحبان سهام تام ایران خودرو، بعدازظهر روز پنجم تيرماه با حضور مدیران ارشد مالی ایران‌خودرو، مديرعامل و اعضای هیات مدیره، مدیران ارشد شرکت تام و حسابرسان قانونی برگزار شد و طي آن صورت‌های سال مالی 1398 تصویب شد.
مدیرعامل شرکت تام تاکید کرد: تام جوابگوی تمامی نیازهای صنعت کشور
مدیرعامل شرکت تام تاکید کرد: هم‌اکنون بیش از دو دهه از عمر صنعتی شرکت تام می‌گذرد و این شرکت در گذر از پستی و بلندی‌های متعدد این ایام توانسته جایگاه خود را در این عرصه مستحکم‌تر از قبل کند و به نقطه‌ای از دانش و تجربه دست یابد که به راحتی بتواند پاسخ‌گوی بسیاری از نیازهای روز صنایع باشد.
ابلاغ پروژه اعلام و اطفاي حريق انبار CKD ايران خودرو خراسان به تام
اجراي سيستم اعلام و اطفاي حريق انبار CKD ايران خودرو خراسان با هدف ايمن‌سازي انبار تجهيزات وارداتي CKD اين شركت در مقابل خطر حريق، به شركت تام ابلاغ شد.
برنامه اصلي تام در سال جهش توليد، ارتقاي بهره‌وري صنايع
شركت تام ايران‌خودرو در نظر دارد همزمان با سياست‌هاي در نظر گرفته شده در سال جهش توليد، توان مهندسي خود را در راستاي ارتقاي بهره‌وري صنايع كشور بكار گيرد.