شرکت تام در يک نگاه

تام یك بنگاه اقتصادی است كه با تكيه بر دانش ايراني و تكنولوژي جهاني در زمینه توسعه و ساخت طرح‌هاي معدني، نفت و گاز، عمراني و نیروگا‌هي به عنوان يك پیمانكار اجرایی كلید در دست (EPC)  و به صورت ارائه راهكارهاي جامع فعالیت می‌كند. اين شركت بر پايه ارزش‌هاي سازماني خود سعي در افزايش كيفيت پروژه‌ها و رضايت مشتريان خود را دارد.

تصاوير برگزيده‌ از پروژه‌های تامطراحی مهندسی
شرکت تام با رسالت وجودي ارائه راهكارهاي مهندسي و بديع جهت به كارگيري فنآوريهاي نوين و اتوماسيون پيشرفته در صنعت ايران و به صورت يك شركت دانش بنيان پايه گذاري شده است. گروه مهندسي شركت تام توان ارائه ي خدمات مهندسي را در كليه ي سطوح فرآيندي دارا مي باشد. گستره‌ي اين خـدمات از طـراحي تجهيزات مخصوص آغاز شده و طراحي خطوط توليد و در سطوح بالاتر، طراحي كامل يك پلنت به همراه تمامي زير مجموعه ها و واحد هاي جانبي آن را شامل مي شود. 

گستره  خدمات مهندسي 
• طراحی فرآيند ( فرآوری مواد معدنی و فلزی، نفت و گاز و پتروشيمی، سيمان، فولاد سازی و ...)
• طراحی و مهندسي كليه عمليات عمرانی
• طراحی كليه تاسيسات مكانيكی و الكتريكی
• طراحی كليه تاسيسات مخابراتی و اطلاعاتی پلنت های صنعتی
• طراحی و مهندسی انواع تجهيزات 
• طراحی و مهندسی الكتريكال (نيروگاه، خطوط توزيع و انتقال برق، و انواع پست هاي تبديل و...)
• طراحي و مهندسي خطوط مونتاژ
• طراحي و مهندسي انواع ابزار دقيق، سيستم هاي كنترل و اتوماسيون هاي صنعتي
• طراحي، مهندسي و معماري كليه ابنيه صنعتي و اداري 
• طراحي و مهندسي تصفيه آب و دود
 
تحقيقات و فعاليتهاي تخصصي و مهندسي
 
دفتر مهندسي شركت تام در تهران شامل 400 نفر مهندسين خبره، توانمند و با تجربه مي‌باشدكه قابليت ارائه بيش از 1.000.000 نفر ساعت خدمات مهندسي در سال را براي آنفراهم كرده است. زير ساخت هاي سازماني به گونه اي طراحي شده كه ظرفيت نفر ساعت مهندسي اين شركت براي شرايط كاري اضافه بر ظرفيت، قابليت افزايش در كوتاه ترين زمان ممكن را دارا مي باشد.
شركت تام ايران خودرو ازگستره وسيعي از نرم افزارها و پكيج هاي طراحي و شبيه سازي مهندسي CAD/CAE جهت ارتقاء كيفيت محصولات و خدمات خود استفاده مي نمايد. اين نرم افزار ها به صورت جامع ميان ديسيپلين هاي مختلف طراحي تام پياده سازي شده است.
 
شركت تام به صورت پيوسته در حال تحقيق و توسعه در فرآيند هاي مهندسي خود مي باشد تا از اين طريق اثربخشي را در فازهاي مهندسي، تامين و ساخت افزايش دهد. خروجي اين فعاليت هاي تحقيقاتي، پتنت ها و اختراعي‌ست كه توسط نيروهاي زبده اين شركت در ايران به ثبت رسيده است.شركت تام ايران خودرو سيستم هاي اطلاعاتي قوي و اطمينان بخشي را در زيرساخت هاي خود پايه گذاري نموده است و اين امكان را براي گروه مهندسي بوجود آورده كه هماهنگي هاي چند جانبه ميان بخش هاي تامين، ساخت و مهندسي به بهترين نحو ممكن اجـرا شده و اطلاعات مورد نياز پروژه هاي عظيم در كوتاه تـرين زمان ممكن براي افراد درگير در پروژه و حتي كارفرمايان و پيمانكاران در دسترس قرار گيرد.


پيوندها:               

ايران - تهران - کيلومتر 8 بزرگراه شهيد لشگری (مخصوص کرج)

  9821-44520352-5+         9821-44503960+          info@tam.co.ir  

این سایت تحت حمایت قانون حق التالیف بوده و کلیه حقوق متعلق به شرکت تام ایران خودرو است.