تصاوير برگزيده‌ از پروژه‌های تام


آرشیو اخبار

 
جستجو
جستجو
نوع خبر:
تا تاریخ:
تا تاریخ:

شركت تام و يكي از هلدينگ‌هاي بزرگ تركيه در خصوص همكاري‌هاي صنعتي وعمراني توافقنامه همكاري امضا كردند.

در نتيجه اجراي پروژه‌هاي مختلف توسط شركت تام ايران خودرو، در مجموع 55 ميليون و 200 هزار يورو صرفه جويي ارزي و 35 ميليارد و 550 ميليون تومان ارزش افزوده ايجاد شده است.

شركت تام به عنوان يكي از اعضاي جامعه صنعتي كشور چالش‌هاي زيادي را در سال گذشته پشت سر گذاشت اما نه تحريم‌ها نه مشكلات مالي و نه محدوديت‌هاي پيش روي تامين منابع و تجهيزات ، نتوانست خللي در كار آن ايجاد كند.

تام ايران‌خودرو با توجه به نگاه ويژه‌اي كه به حضور در صنايع غير خودرويي در چند سال اخير پيدا كرده، در نظر دارد براي سال 1392، توجه خاصي به اين بازار اختصاصي، در كنار صدور خدمات فني و مهندسي داشته باشد.

شركت تام ايران‌خودرو در هجدهمين نمايشگاه بين‌المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي به معرفي آخرين دستاوردهاي ملي خود در عرصه صنعت نفت و اتوماسيون صنعتي پرداخت.

دومين همايش تخصصي "رتبه‌بندي شركت‌هاي مهندسي، تدارك و اجرا(EPC) " با حضور شركت‌هاي برتر حوزه EPC برگزار و "تام" به عنوان يكي از اين شركت‌هاي برتر معرفي شد.

شركت تام ايران خودرو، مراحل اوليه راه‌اندازي كوره بلند شماره 2 ذوب آهن اصفهان را پس از يك‌ سال تعميرات اساسي، با شروع فرايند گرماگيري كائوپرها (پيش‌گرمكن‌هاي كوره اصلي) آغاز كرد.

با مشاركت شركت تام ايران‌خودرو و سازمان فني و حرفه‌اي كشور، "استاندارد شايستگي اپراتوري ايستگاه‌هاي CNG" براي اولين بار در ايران تدوين و تهيه شد.

مجمع عمومي عادي سالانه تام با حضور اعضاي هيات مديره ، مديران ارشد شركت ايران خودرو و حسابرس قانوني برگزار شد و پس از بررسي صورت‌هاي مالي شركت عملكرد تام در سال 91 موفقيت آميز ارزيابي شد.

هفتمين نمايشگاه و اولين همايش تخصصي اتوماسيون صنعتي و ابزار دقيق با حضور تام در محل نمايشگاه‌هاي بين‌المللي شهر اصفهان به مدت چهار روز در مردادماه برگزار شد.
1 - 9 (88 موردPrev[1]23456789Next


پيوندها:               

ايران - تهران - کيلومتر 8 بزرگراه شهيد لشگری (مخصوص کرج)

  9821-44520352-5+         9821-44503960+          info@tam.co.ir  

این سایت تحت حمایت قانون حق التالیف بوده و کلیه حقوق متعلق به شرکت تام ایران خودرو است.